Laserowe wybielanie zębów

Laserowe wybielanie zębów- profesjonalna i bezpieczna kosmetyka uzębienia

Klika lat temu wybielanie zębów było domeną stomatologów. Dzisiaj laserowe wybielanie zębów możemy wykonać także w gabinecie medycyny estetycznej w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Laserowe wybielanie zębów to metoda od lat z sukcesami stosowana na amerykańskim rynku. O jej wielkim sukcesie w Polsce zadecydowała doskonała relacja ceny w stosunku do osiąganych efektów.

Codziennie nasze zęby są narażone na działanie składników spożywczych, które wpływają na zmianę ich naturalnego koloru. Pięknemu śnieżnobiałemu uśmiechowi nie sprzyjają kolorowe napoje, soki owocowe, wino, kawa, herbata, nikotyna, jak i wiele innych substancji jakie spożywamy praktycznie każdego dnia. Na szczęście laserowe wybielanie zębów Pure Lite oferowane przez Instytut Urody LaLa-Med Białołęka pomoże nam w odzyskaniu naturalnie pięknego uśmiechu. Warto przy tym pamiętać, iż kosmetyczne wybielanie zębów nie zmienia ich naturalnego koloru, ale skutecznie usuwa przebarwienia, które na przestrzeni lat pojawiły się na płytce zęba zmieniając jej naturalną kolorystykę.

 

Jak wygląda kosmetyczne wybielanie zębów Pure Lite?

W Instytucie Urody LaLa-Med Białołęka dokładamy wszelkich starań, aby laserowe wybielanie zębów przebiegało zgodnie z oryginalną procedurą zabiegu. Zabieg rozpoczyna się od nałożenia na zęby wieloskładnikowego żelu PureLite. Po nałożeniu żelu bezpośrednio na zęby kierujemy zimne niebieskie światło lasera emitowane przez lampę LED-PureLite. W trakcie jednej wizyty procedurę powtarzamy trzy razy.

To, co odróżnia kosmetyczne wybielanie zębów dostępne w gabinecie medycyny estetycznej na warszawskiej Białołęce od laserowego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym to skład zastosowanego żelu wieloskładnikowego. Technologia PureLite wykorzystuje do wybielania zębów żel niezawierający nadtlenku wodoru, dzięki czemu jego aplikacja nie wymaga dodatkowej ochrony dziąseł. Rezultaty wybielania kosmetycznego i stomatologicznego są takie same. Podczas jednej sesji wybielania zębów w Instytucie Urody LaLa-Med Twoje zęby są poddawane wybielaniu aż trzykrotnie, co zdecydowanie skraca okres oczekiwania na efekty. Zabieg nie powoduje podrażnień dziąseł.

 

Jakiego efektu możemy oczekiwać?

To zależy od wielu indywidualnych czynników, takich jak – naturalny koloryt uzębienia, powód zmiany koloru uzębienia ( poprzez jakie czynniki straciliśmy naturalny koloryt uzębienia ), czy nasze szkliwo zareaguje odpowiednio z żelem PureLite, oraz liczby wykonanych zabiegów. Jednak w większości przypadków 3 zabiegi osiągają pożądany efekt. U większości osób otrzymujemy imponujące wyniki. W rezultacie 99% ludzi jest bardzo zadowolona z osiągnięć uzyskanych naszym systemem.

 

Występują jednak przypadki, gdy zabieg może nie przynieść pożądanych efektów. Musimy się z tym liczyć przy przebarwieniach wynikłych z zażywania antybiotyku - tetracykliny, oraz różnego rodzaju sztucznych materiałach, jakimi zostało poddane nasze uzębienie (koronki, plomby ).Wybielanie jest przeznaczone głównie na naturalne uzębienie, oddziaływanie na nienaturalne materiały jest mało efektywne.

 

Efekt zabiegu utrzymuje się do ok. 2 lat, w zależności od trybu życia (rodzaj spożywanych posiłków, kofeina, nikotyna itp.) Czym więcej narażamy nasze uzębienie na działanie barwników, tym krótszy okres działania zabiegu.

 

Informacje i wskazanie po wykonaniu zabiegu

Powrót do stanu poprzedniego:

Po zakończeniu procesu wybielania, należy pamiętać o tym iż zęby stopniowo powracają do stanu poprzedniego, są więc narażone na działanie rozmaitych czynników barwiących jak kawa, herbata, tytoń, czerwone wino, napoje gazowane w rodzaju coca-coli, napoje cytrusowe, owoce itp. Dlatego przez pierwszą godzinę po wybielaniu można pić jedynie wodę – nie należy pić innych płynów ani spożywać pokarmu, gdyż żel powoduje poszerzenie porowatej tkanki szkliwa, co prowadzi do znacznej wrażliwości zębów na czynniki barwiące. Po upływie 24 godzin od wybielania można pić i jeść bez ograniczeń. Należy też pamiętać, że nie tylko napoje i żywność mogą wywoływać zabarwienie zębów, gdy poszerzona jest porowata tkanka szkliwa. I tak na przykład również szminka powoduje plamy na zębach, więc NIE NALEŻY jej używać wkrótce po zabiegu wybielania.

 

Utrzymanie się efektu (skuteczność):

Czas utrzymywania się efektu wybielenia zależy od dwóch głównych czynników:

  • Nawyków osoby poddanej wybielaniu (tryb życia, sposób odżywiania)
  • Stopnia porowatości zębów.

 

Białołęka – gdzie najlepiej wykonać laserowe wybielanie zębów?

Decydując się na zabieg kosmetycznego wybielania zębów korzystajmy z usług wyłącznie sprawdzonych i rekomendowanych gabinetów medycyny estetycznej. Jednym z takich gabinetów jest Instytut Urody LaLa-Med, gdzie zabiegi wybielania zębów wykonuje wykwalifikowany specjalista przy użyciu autoryzowanego sprzętu PureLite. Dzięki temu masz pewność, że zabieg będzie bezpieczny i skuteczny.

Na zabiegi wybielania zębów zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego zlokalizowanego w dzielnicy Białołęka ul. Berensona 13.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki 

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

16 kwietnia 2020
wybielanie zębów Białołęka lalamed.pl

LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Laserowe wybielanie zębów

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń:

+48 (22) 308 53 53

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

lalamed.pl salon urody Białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka
28 października 2020
  PLASMA COMPLEX® Terapia łącząca terapię fibryną bogatopłytkową I-PRF i fibryną strukturalną S-PRF.Zabieg Plasma Complex polega na pozyskaniu z krwi własnej pacjenta (podczas dwóch osobnych odwirowań) dwóch frakcji fibryny: komórkowej z
28 października 2020
  Osocze Bogatopłytkowe i Fibryna oraz Plasma Complex® Osocze bogatopłytkowe PRP - (Plateled Rich Plasma), czyli osocze bogatopłytkowe jest substancją pozyskana z krwi pacjenta, u którego ma być przeprowadzony zabieg. Osocze
10 maja 2020
Wolumetryczny Lifting Twarzy To tak zwane modelowanie bez użycia skalpela. Jest to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, poprawić gęstość i jędrność

Zobacz też

lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon