LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Lifting i laminacja na rzęsy (trwała)

Zabieg ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie są zadowolone ze swoich prostych, krótkich rzęs co nie oznacza, że nie można tą metodą podkręcić rzęs długich. Podobnie jak przy włosach, Lifting i laminacja  na rzęsy polega na nawinięciu malutkich wałeczków, a następnie naniesieniu specjalnego preparatu. Zyskuje się przez to nie tylko efekt powiększonego oka, ale również optycznie wydłużenia samych rzęs. Zastępuje to znaną od lat zalotkę, której zastosowanie zapewnia efekt zaledwie na kilka godzin, a często uszkadza i łamie rzęsy. Trwała utrzymuje się przez 7-8 tygodni. Preparaty służące do wykonania tego zabiegu bazują na składnikach naturalnych, nie szczypią w oczy, nie drażnią ich i nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla oka.

 

Dlaczego warto wykonać lifting rzęs?

Lifting rzęs i laminacja ma bardzo wiele zalet w porównaniu do innych popularnych metod zagęszczania rzęs. Do podstawowych plusów tego zabiegu należy to, że nie powoduje on zniszczeń, a jednocześnie podkręca i delikatnie unosi włoski. Jest to także zabieg łatwo dostępny, wykonywany salonach kosmetycznych. Dodatkową zachętą do skorzystania z liftingu rzęs stanowi wyjątkowo atrakcyjna cena – konkurencyjna w porównaniu do innych zabiegów zwiększających objętość rzęs

 

Kto powinien zdecydować się na lifting rzęs i laminacje rzęs?

Lifting rzęs przeznaczony jest przede wszystkim dla pań, które pragną w prosty i szybki sposób osiągnąć dobry efekt, ale nie są przekonane do bardziej inwazyjnych metod. Jest to także doskonała alternatywa dla innych zabiegów zagęszczających rzęsy.

 

W jakich przypadkach odradza się lifting rzęs i laminacje?

Choć lifting rzęs i laminacja jest metodą dość bezpieczną, istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Zrezygnować powinny z niego przede wszystkim panie, które uskarżają się na nadmierne wypadanie rzęs oraz rozmaite infekcje oczu. Lifting rzęs nie jest także polecany osobom chorującym na zaćmę, jaskrę oraz zespół suchego oka. Oczywiście bezwzględnym przeciwwskazaniem jest także uczulenie na którykolwiek składnik preparatów używanych do liftingu i laminacji rzęs.

 

Czy lifting rzęs i laminacja są w pełni bezpieczny?

Większość kobiet decyduje się na lifting rzęs i laminacje właśnie ze względu na to, że jest to metoda bezpieczna i bezbolesna. Jeśli zabieg wykonywany jest w profesjonalny sposób, nie musimy obawiać się żadnych efektów niepożądanych. Jedynie niedbałość w nakładaniu preparatów może spowodować nieznaczne podrażnienie skóry, szczególnie wokół oczu.

 

Jak dbać o rzęsy po liftingu i laminacji?

Lifting rzęs i laminacja to zabieg, którego najlepsze efekty dostrzeżemy po 24 godzinach. Tuż po zastosowaniu liftingu rzęsy mogą być posklejane i wilgotne, jednak już następnego dnia zachwycą nas doskonałym podkręceniem, a jednocześnie bardzo naturalnym efektem. Wystarczy je wówczas jedynie rozczesać. 24 godziny po zabiegu to czas, kiedy należy dać rzęsom trochę odpocząć. Nie należy wtedy ich moczyć ani przecierać oczu, a także należy wstrzymać się ze stosowaniem maskary oraz kremu pod oczy, ponieważ tego typu produkty zastosowane krótko po zabiegu mogą zepsuć oczekiwany efekt. Poza wspomnianą dobą po zabiegu rzęsy należy traktować podobnie, jak zwykle. Powinnyśmy je rozczesywać, nawilżać, malować i wykonywać staranny demakijaż.

 

Białołęka – gdzie wykonuje się zabiegi liftingu rzęs i laminacji rzęs?

Na zabiegi Lifting i laminacja na Rzęsy  zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego zlokalizowanego w dzielnicy Białołęka ul. Berensona 13.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki , zapraszamy też na profesjonalne makijaże

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

Lifting i Laminacja na Rzęsy

08 kwietnia 2020
rzęsy lala-med
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon