Manicure i pedicure

Odpryśnięty lakier? Pęknięty paznokieć? Przesuszone skórki? Zadbane dłonie i piękne paznokcie są wizytówką człowieka, niezależnie od tego, czy należą do kobiety czy mężczyzny. Dlatego do skorzystania z zalet różnych technik manicure i pedicure zapraszamy tak samo gorąco Panie, jak i Panów.

 

Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy to sposób na niezwykle trwały kolor bez obawy o odpryśnięty lakier, nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych czy pracy fizycznej. Sekretem trwałości popularnych hybryd jest światło-utwardzalny lakier, który po nałożeniu utwardza się w specjalnej lampie emitującej promieniowanie UV. Dzięki temu manicure i pedicure hybrydowy nie wymaga czasu na dosychanie, a jego trwałość liczy się w tygodniach. Dodatkową zaletą hybryd jest bardziej lśniąca i idealnie równa powierzchnia płytki paznokcia, jakiej nie uzyskamy podczas zwykłego manicure.

Okres utrzymywania się lakieru bez odprysków: 2 do 3 tygodni.

 

Manicure hybrydowy z kuracją witaminową

W naszej ofercie obok klasycznych hybryd znajdziesz również manicure hybrydowy wzbogacony kuracją witaminową. Zawarte w kuracji witaminy A i E o właściwościach antyoksydacyjnych oraz pro-witamina B5 skutecznie odżywiają i chronią płytkę paznokcia poprawiając jej strukturę. Dzięki temu paznokcie pozostają twarde, a zarazem mniej łamliwe. Kuracja witaminowa sprzyja wzrostowi paznokci, dlatego szczególne poleca się ją osobom pragnącym zapuścić zdrowe i piękne paznokcie.

 

Manicure i pedicure japoński

Japoński manicure i pedicure to zabieg przeznaczony za równo dla kobiet, jak i mężczyzn. W wyniku tradycyjnych rytuałów nacierania płytki paznokci uzyskuje się efekt zdrowych i mocnych paznokci o pięknym połysku oraz delikatnym różowym odcieniu. Paznokcie po zakończonej kuracji są dodatkowo wzmocnione i mniej podatne na szkodliwe oddziaływanie wody.

 

Jak przebiega japoński manicure?

Manicure japoński wykonuje się etapami. Najpierw płytka paznokcia jest polerowana i nacierana odpowiednimi pastami na bazie krzemionki i witamin odpowiedzialnych za prawidłowe odżywienie paznokci. Są to witaminy A i E, pyłek pszczeli i kreatyna. Następnie płytkę paznokcia nabłyszcza się przy użyciu talku. Nacieranie paznokci talkiem powinno się powtórzyć w czterech sesjach, zachowując dwutygodniowe odstępy między kolejnymi sesjami.

Japoński manicure w szczególności poleca się osobom skarżącym się na słabe i łamliwe paznokcie z tendencjami do rozdwajania się.

 

Poszerzony zabieg pielęgnujący stopy

Zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To połączenie masażu stóp, aromaterapii oraz ciepłej kąpieli. Zabieg pozwala pozbyć się twardego i zrogowaciałego naskórka w sposób delikatny i mało inwazyjny. Klientom szczególnie uskarżającym się na problem twardego i zrogowaciałego naskórka polecamy pedicure z użyciem kwasów. Pedicure z kwasami to zabieg silnie nawilżający, w wyniku którego skóra stóp jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona. To także w pełni bezbolesny sposób na pozbycie się zrogowaceń na stopach.

 

Manicure i pedicure zwykły, japoński i hybrydowy w dzielnicy Białołęka?

Na fachowy manicure i pedicure zwykły, japoński i hybrydowy zapraszamy Instytut Urody LaLa-Med Białołęka. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze preparaty kosmetyczne na rynku.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki 

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

 

16 kwietnia 2020
manicure pedicure Białołęka lalamed.pl

LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Manicure i pedicure

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń:

+48 (22) 308 53 53

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

lalamed.pl salon urody Białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka
28 października 2020
  PLASMA COMPLEX® Terapia łącząca terapię fibryną bogatopłytkową I-PRF i fibryną strukturalną S-PRF.Zabieg Plasma Complex polega na pozyskaniu z krwi własnej pacjenta (podczas dwóch osobnych odwirowań) dwóch frakcji fibryny: komórkowej z
28 października 2020
  Osocze Bogatopłytkowe i Fibryna oraz Plasma Complex® Osocze bogatopłytkowe PRP - (Plateled Rich Plasma), czyli osocze bogatopłytkowe jest substancją pozyskana z krwi pacjenta, u którego ma być przeprowadzony zabieg. Osocze
10 maja 2020
Wolumetryczny Lifting Twarzy To tak zwane modelowanie bez użycia skalpela. Jest to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, poprawić gęstość i jędrność

Zobacz też

lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon