Manicure i pedicure

Odpryśnięty lakier? Pęknięty paznokieć? Przesuszone skórki? Zadbane dłonie i piękne paznokcie są wizytówką człowieka, niezależnie od tego, czy należą do kobiety czy mężczyzny. Dlatego do skorzystania z zalet różnych technik manicure i pedicure zapraszamy tak samo gorąco Panie, jak i Panów.

 

Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy to sposób na niezwykle trwały kolor bez obawy o odpryśnięty lakier, nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych czy pracy fizycznej. Sekretem trwałości popularnych hybryd jest światło-utwardzalny lakier, który po nałożeniu utwardza się w specjalnej lampie emitującej promieniowanie UV. Dzięki temu manicure i pedicure hybrydowy nie wymaga czasu na dosychanie, a jego trwałość liczy się w tygodniach. Dodatkową zaletą hybryd jest bardziej lśniąca i idealnie równa powierzchnia płytki paznokcia, jakiej nie uzyskamy podczas zwykłego manicure.

Okres utrzymywania się lakieru bez odprysków: 2 do 3 tygodni.

 

Manicure hybrydowy z kuracją witaminową

W naszej ofercie obok klasycznych hybryd znajdziesz również manicure hybrydowy wzbogacony kuracją witaminową. Zawarte w kuracji witaminy A i E o właściwościach antyoksydacyjnych oraz pro-witamina B5 skutecznie odżywiają i chronią płytkę paznokcia poprawiając jej strukturę. Dzięki temu paznokcie pozostają twarde, a zarazem mniej łamliwe. Kuracja witaminowa sprzyja wzrostowi paznokci, dlatego szczególne poleca się ją osobom pragnącym zapuścić zdrowe i piękne paznokcie.

 

Manicure i pedicure japoński

Japoński manicure i pedicure to zabieg przeznaczony za równo dla kobiet, jak i mężczyzn. W wyniku tradycyjnych rytuałów nacierania płytki paznokci uzyskuje się efekt zdrowych i mocnych paznokci o pięknym połysku oraz delikatnym różowym odcieniu. Paznokcie po zakończonej kuracji są dodatkowo wzmocnione i mniej podatne na szkodliwe oddziaływanie wody.

 

Jak przebiega japoński manicure?

Manicure japoński wykonuje się etapami. Najpierw płytka paznokcia jest polerowana i nacierana odpowiednimi pastami na bazie krzemionki i witamin odpowiedzialnych za prawidłowe odżywienie paznokci. Są to witaminy A i E, pyłek pszczeli i kreatyna. Następnie płytkę paznokcia nabłyszcza się przy użyciu talku. Nacieranie paznokci talkiem powinno się powtórzyć w czterech sesjach, zachowując dwutygodniowe odstępy między kolejnymi sesjami.

Japoński manicure w szczególności poleca się osobom skarżącym się na słabe i łamliwe paznokcie z tendencjami do rozdwajania się.

 

Poszerzony zabieg pielęgnujący stopy

Zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To połączenie masażu stóp, aromaterapii oraz ciepłej kąpieli. Zabieg pozwala pozbyć się twardego i zrogowaciałego naskórka w sposób delikatny i mało inwazyjny. Klientom szczególnie uskarżającym się na problem twardego i zrogowaciałego naskórka polecamy pedicure z użyciem kwasów. Pedicure z kwasami to zabieg silnie nawilżający, w wyniku którego skóra stóp jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona. To także w pełni bezbolesny sposób na pozbycie się zrogowaceń na stopach.

 

Manicure i pedicure zwykły, japoński i hybrydowy w dzielnicy Białołęka?

Na fachowy manicure i pedicure zwykły, japoński i hybrydowy zapraszamy Instytut Urody LaLa-Med Białołęka. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze preparaty kosmetyczne na rynku.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki 

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

 

16 kwietnia 2020
manicure pedicure Białołęka lalamed.pl

LaLa-Med

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Manicure i pedicure

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń:

+48 (22) 308 53 53

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

lalamed.pl salon urody Białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka
10 maja 2020
Wolumetryczny Lifting Twarzy To tak zwane modelowanie bez użycia skalpela. Jest to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, poprawić gęstość i jędrność
10 maja 2020
Co to jest Radiesse? To oryginalny preparat na bazie hydroksyapatytu wapnia, który nie tylko skutecznie, bezpiecznie i natychmiast wypełnia zmarszczki, ale też modeluje kontur twarzy, dając długotrwały efekt odmłodzenia. Idealny
10 maja 2020
Mezoterapia igłowa skóry głowy Mezoterapia igłowa jest obecnie jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z łysieniem, nadmiernym wypadaniem czy słabymi, kruchymi i wolno rosnącymi włosami. Szybkość otrzymania efektu jest gwarantowana

Zobacz też

lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon