LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Manicure IBX SYSTEM – Sposób Na Zniszczone Paznokcie

Jest innowacyjnym zabiegiem dającym wyjątkowe efekty posiadaczkom słabych, zniszczonych paznokci. Doskonale sprawdza się pod manicure żelowy oraz na naturalne paznokcie. Innowacyjny preparat penetruję płytkę paznokcia, maksymalnie wzmacniając ją od środka, zamiast, jak w przypadku innych preparatów, pozostając na zewnątrz.

 

Jak Działa Manicure z Ibx System?

Manicure z IBX System to zabieg regenerujący paznokcie zobacz jak działa

Jest zabiegiem dwuetapowym, na który składa się produkt IBX oraz IBX Repair.

Manicure IBX odbudowuje osłabione paznokcie. Jego działanie opiera się na spajaniu górnych warstw płytki, co niweluje ryzyko rozdwajania, kruszenia i łuszczenia się. Paznokcie stają się mocniejsze, dłuższe i gładkie, zyskują naturalny zdrowy połysk i kolor. Preparat pozwala naprawić nawet poważne uszkodzenia paznokci nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczyniając się do pobudzenia naturalnego wzrostu paznokci.

IBX Repair natomiast to doskonała baza pod różnego rodzaju stylizacje paznokci- z udziałem żelu, akrylu czy hybrydy. Preparat tworzy specjalną powłokę chroniącą paznokcie i niedopuszczającą do powstawania przebarwień i białych plamek, które często pojawiają się na naturalnej płytce paznokcia pod wykonywanymi stylizacjami. IBX Repair stosowany jest do obszarów, które objęte są uszkodzeniami – świetnie działa w przypadku bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek płytki. Dodatkowo IBS Repair chroni paznokcie przed ewentualnymi uszkodzeniami i mirkourazami.

 

Dla Kogo Jest Zabieg Manicure Wykorzystaniem Ibx System?

Jest idealny dla każdej osoby, która marzy o pięknych paznokciach, nie tylko zdrowo wyglądających, ale i twardych, odpornych i odżywionych. Zabieg może stanowić bazę ochronną pod stylizację jak również być ratunkiem dla tych, którzy borykają się ze zniszczonymi i osłabionymi paznokciami.

 

Prawidłowa Pielęgnacja Paznokci​​​​​​​

Stosując regularnie zabieg IBX System, niezbędna jest oczywiście również codzienna, właściwa pielęgnacja paznokci, by jak najdłużej zachowały zdrowie i piękny wygląd. Należy je regularnie nawilżać, zwłaszcza po kontakcie z wodą. Oprócz klasycznych kremów do rąk, warto zdecydować się na specjalne preparaty, dedykowane wyłącznie paznokciom. Można również od czasu do czasu wykonać zabieg złuszczający. Osoby często malujące naturalną płytkę lub wykonujące na niej stylizacje, powinny raz na jakiś czas zrobić przerwę na regenerację płytki, decydując się właśnie na zabieg IBX System, który nie tylko odbuduje powstałe uszkodzenia, ale również przyczyni się do ochrony paznokci podczas ponownych stylizacji.

 

Białołęka – gdzie wykonuje się zabiegi manicure z IBX System ?

Na zabiegi manicure z IBX System zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego zlokalizowanego w dzielnicy Białołęka ul. Berensona 13.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki Instytutu Urody LaLa - Med

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

Manicure IBX System w lalamed na Białołęce zobacz jak działa na zniszczone paznokcie

Manicure Ibx System na Zniszczone Paznokcie

18 kwietnia 2020
Manicure IBX SYSTEM – Sposób Na Zniszczone Paznokcie lalamed.pl
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon