22 lipca 2018
manicure Białołęka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+48 22 308 53 53 

logo lala-med

Kompleksowy salon

Manicure Pedicure różne rodzaje

Manicure i pedicure
- na bazie klasycznych lub innowacyjnych metod

 

Odpryśnięty lakier? Pęknięty paznokieć? Przesuszone skórki? Zadbane dłonie i piękne paznokcie są wizytówką człowieka, niezależnie od tego, czy należą do kobiety czy mężczyzny. Dlatego do skorzystania z zalet różnych technik manicure i pedicure zapraszamy tak samo gorąco Panie, jak i Panów.

 

Manicure i pedicure hybrydowy

 

Manicure i pedicure hybrydowy to sposób na niezwykle trwały kolor bez obawy o odpryśnięty lakier, nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych czy pracy fizycznej. Sekretem trwałości popularnych hybryd jest światło-utwardzalny lakier, który po nałożeniu utwardza się w specjalnej lampie emitującej promieniowanie UV. Dzięki temu manicure i pedicure hybrydowy nie wymaga czasu na dosychanie, a jego trwałość liczy się w tygodniach. Dodatkową zaletą hybryd jest bardziej lśniąca i idealnie równa powierzchnia płytki paznokcia, jakiej nie uzyskamy podczas zwykłego manicure.

 

Okres utrzymywania się lakieru bez odprysków: 2 do 3 tygodni.

 

Manicure hybrydowy z kuracją witaminową

 

W naszej ofercie obok klasycznych hybryd znajdziesz również manicure hybrydowy wzbogacony kuracją witaminową. Zawarte w kuracji witaminy A i E o właściwościach antyoksydacyjnych oraz pro-witamina B5 skutecznie odżywiają i chronią płytkę paznokcia poprawiając jej strukturę. Dzięki temu paznokcie pozostają twarde, a zarazem mniej łamliwe. Kuracja witaminowa sprzyja wzrostowi paznokci, dlatego szczególne poleca się ją osobom pragnącym zapuścić zdrowe i piękne paznokcie.

 

Manicure i pedicure japoński

 

Japoński manicure i pedicure to zabieg przeznaczony za równo dla kobiet, jak i mężczyzn. W wyniku tradycyjnych rytuałów nacierania płytki paznokci uzyskuje się efekt zdrowych i mocnych paznokci o pięknym połysku oraz delikatnym różowym odcieniu. Paznokcie po zakończonej kuracji są dodatkowo wzmocnione i mniej podatne na szkodliwe oddziaływanie wody.

 

Jak przebiega japoński manicure?

 

Manicure japoński wykonuje się etapami. Najpierw płytka paznokcia jest polerowana i nacierana odpowiednimi pastami na bazie krzemionki i witamin odpowiedzialnych za prawidłowe odżywienie paznokci. Są to witaminy A i E, pyłek pszczeli i kreatyna. Następnie płytkę paznokcia nabłyszcza się przy użyciu talku. Nacieranie paznokci talkiem powinno się powtórzyć w czterech sesjach, zachowując dwutygodniowe odstępy między kolejnymi sesjami.

Japoński manicure w szczególności poleca się osobom skarżącym się na słabe i łamliwe paznokcie z tendencjami do rozdwajania się.

 

Poszerzony zabieg pielęgnujący stopy

 

Zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To połączenie masażu stóp, aromaterapii oraz ciepłej kąpieli. Zabieg pozwala pozbyć się twardego i zrogowaciałego naskórka w sposób delikatny i małoinwazyjny. Klientom szczególnie uskarżającym się na problem twardego i zrogowaciałego naskórka polecamy pedicure z użyciem kwasów. Pedicure z kwasami to zabieg silnie nawilżający, w wyniku którego skóra stóp jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona. To także w pełni bezbolesny sposób na pozbycie się zrogowaceń na stopach.

Manicure i pedicure w dzielnicy Białołęka?

 

Na fachowy manicure i pedicure zaprasza Instytut Urody LaLa-Med Białołęka. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze preparaty kosmetyczne na rynku.

 

NOWOŚĆ W LAKIERACH HYBRYDOWYCH