+48 22 308 53 53 

logo lala-med

Kompleksowy salon

Mezobotoks- siła miksu w służbie odmładzania

 

mezobotoks Białołęka

 

Mezobotoks to zabieg łączący w sobie silę rewitalizacji oraz liftingu, jaki zawdzięcza połączeniu dwóch najpopularniejszych substancji odmładzających stosowanych w medycynie estetycznej – kwasu hialuronowego oraz botoksu. Podczas gdy znany wszystkim eliksir młodości, którego nie może zabraknąć w żadnym dobrym kremie przeciwzmarszczkowym doskonale nawilża skórę, botoks zapewnia jej napięcie i wygładzenie. Nic więc dziwnego w tym, że połączenie zalet obydwóch tych substancji owocuje zwiększoną skutecznością oraz szybkością uzyskiwanych efektów, jakie zapewnić może wyłącznie mezobotoks. To jednak nie wszystko…

 

Największa zaleta terapii

 

Stanowiąc połączenie zalet kwasu hialuronowego i botosu mezobotoks może być bez obaw stosowany nawet na najbardziej wrażliwe rejony twarzy. Jego aplikacja pod skórę nie spowoduje nienaturalnego efektu maski, ani paraliżu twarzy. Efekt zabiegu jest niezwykle naturalny i utrzymuje się do pół roku od zabiegu.

 

Zabieg dostępny w Instytucie LaLa-Med Białołęka

 

Osoby pragnące skorzystać z dobrodziejstw, jakie przynosi mezobotoks zapraszamy do Instytutu Urody La La-Med Białołęka, gdzie zabiegi wykonują wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści. Ich wiedza oraz doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów odmładzających to gwarancja prawidłowego wykonania zabiegu i ograniczenie do minimum ewentualności wystąpienia niepożądanych powikłań oraz skutków ubocznych.