+48 22 308 53 53 

logo lala-med

Kompleksowy salon

 

Nasi kompetentni i oddani pracownicy są tutaj po to, żeby odkryć i pielęgnować naturalne piękno oraz zdrowie Twoich paznokci, skóry i ciała oraz włosów.

Aby zapewnić Ci jak najlepszą opiekę, oprócz standardowych usług takich jak pedicure czy manicure, blisko współpracujemy ze specjalistami od dermatologii i medycyny estetycznej, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze i najzdrowsze metody pielęgnacji. 

Ciesz się naszą szeroką ofertą usług w wygodnym i przytulnym salonie. Czekamy na Twoją wizytę, jesteśmy specjalnie dla Ciebie!

 

Wypielęgnowane włosy, dłonie, stopy i skóra dają Ci pozytywne, zdrowe nastawienie do życia. To jest podstawa, na której opierają się wszystkie nasze usługi dla zdrowia i urody. 

Dokładamy wszelkich starań, by Twoja wizyta była tak komfortowa jak to tylko możliwe.

Dlatego też staramy się rozpieszczać naszych klientów zapewniając im wszelkie możliwe luksusy. Ponieważ dobre samopoczucie i nastrój działają zbawiennie na Twoje ciało. Higiena stanowi jeden z naszych fundamentalnych priorytetów.

 

 

 

Instytut Urody La La-Med dba o zdrowie i piękno Twoich włosów, dłoni i stóp oraz twarzy i ciała. Nasz salon zapewnia komfortowe otoczenie, najwyższy poziom higieny i czystości, a także najnowocześniejsze technologie, które rozwiążą każdy Twój problem oraz pomogą w pielęgnacji i zapewnią zdrowy wygląd i dobre samopoczucie.

Pozwól, że otoczymy Cię luksusem i nieco po rozpieszczamy, traktując Cię jak królową.

Instytut Urody La La-Med to nie tylko pielęgnacja paznokci, ale też błoga ucieczka od nękających problemów dnia codziennego.

Z nami się zrelaksujesz, pogawędzisz z serdecznymi pracownikami, zawsze dostaniesz coś do picia na koszt firmy i zapomnisz o wszelkich zmartwieniach.

O nas

Nasza filozofia

Oferta

Cennik

Kontakt

o nas


 

Twoja kopalnia piękna

O salonie

Eksperci od urody i miła atmosfera.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Umów się na wizytę

Instytut Urody La La-Med 

przykłada ogromną wagę do Twojego bezpieczeństwa i zdrowia, dlatego wszystkie narzędzia, które nie mogą być wysterylizowane, są wyrzucane po użyciu. Nasz profesjonalny zespół specjalistów od urody, paznokci, włosów oraz ciała i twarzy wykorzystuję najnowocześniejsze techniki, by zapewnić najwyższej jakości pielęgnację skóry i paznokci, usługi SPA i wiele więcej. 

Twój komfort jest naszym powodem do dumy!Nasz zespół: zapewnią Ci królewską obsługę!Przyjaźni i serdeczni pracownicy chętnie powitają Cię w naszym salonie.