Nasi kompetentni i oddani pracownicy są tutaj po to, żeby odkryć i pielęgnować naturalne piękno oraz zdrowie Twoich paznokci, skóry i ciała oraz włosów.
 
Aby zapewnić Ci jak najlepszą opiekę, oprócz standardowych usług takich jak pedicure czy manicure, blisko współpracujemy ze specjalistami od dermatologii i medycyny estetycznej, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze i najzdrowsze metody pielęgnacji. 
 
Ciesz się naszą szeroką ofertą usług w wygodnym i przytulnym salonie. Czekamy na Twoją wizytę, jesteśmy specjalnie dla Ciebie!

Wypielęgnowane włosy, dłonie, stopy i skóra dają Ci pozytywne, zdrowe nastawienie do życia. To jest podstawa, na której opierają się wszystkie nasze usługi dla zdrowia i urody. 

Dokładamy wszelkich starań, by Twoja wizyta była tak komfortowa jak to tylko możliwe.

Dlatego też staramy się rozpieszczać naszych klientów zapewniając im wszelkie możliwe luksusy. Ponieważ dobre samopoczucie i nastrój działają zbawiennie na Twoje ciało. Higiena stanowi jeden z naszych fundamentalnych priorytetów.

Instytut Urody La La-Med dba o zdrowie i piękno Twoich włosów, dłoni i stóp oraz twarzy i ciała. Nasz salon zapewnia komfortowe otoczenie, najwyższy poziom higieny i czystości, a także najnowocześniejsze technologie, które rozwiążą każdy Twój problem oraz pomogą w pielęgnacji i zapewnią zdrowy wygląd i dobre samopoczucie.

Instytut Urody La La-Med to nie tylko pielęgnacja paznokci, ale też błoga ucieczka od nękających problemów dnia codziennego.

Z nami się zrelaksujesz, pogawędzisz z serdecznymi pracownikami, zawsze dostaniesz coś do picia na koszt firmy i zapomnisz o wszelkich zmartwieniach.

Eksperci od urody

O nas

Nasza filozofia

Poznaj nas bliżej

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń:

+48 (22) 308 53 53

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

lalamed.pl salon urody Białołęka

LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka

 O Nas

lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon