LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Odbudowa włosów z Joico K-PAK

Problemem wielu Naszych Klientek i Klientów są osłabione i zniszczone włosy, które poprzez codzienne stylizowanie przejawiają tendencje do wypadania, łamania się czy rozdwajania. Kiedyś jedynym lekarstwem na osłabione włosy było ich obcięcie, dzisiaj w Instytucie LaLa-Med Białołęka problem osłabionych włosów rozwiązujemy przy użyciu specyfików Joico K-PAK.

 

Jak to działa?

Terapię odbudowy włosa rozpoczynamy od gruntownego oczyszczenia włosów i skóry głowy jednym z szamponów K-PAK o potrójnym działaniu. Szampon nie tylko skutecznie usuwa codzienne zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, ale przede wszystkim pozwala usunąć trudne do zmycia podczas tradycyjnego mycia głowy resztki produktów do stylizacji włosów oraz osady mineralne. Na oczyszczone włosy nakładamy specjalną odżywkę, której zadaniem jest przygotowanie włosów do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych poprzez przywrócenie ich prawidłowego pH i wygładzenie ich powierzchni. Kolejnym krokiem jest głęboka odbudowa struktury włosa kuracją proteinową. Dogłębna odbudowa włosa jest możliwa dzięki działaniu aż dziewiętnastu aminokwasów, które wnikają głęboko w strukturę każdego włosa i odbudowują jej zniszczone lub uszkodzone fragmenty. Ostatnim zabiegiem pielęgnacyjnym w ramach oferowanej kuracji Joico K-PAK jest intensywne nawilżenie. Zadaniem terapii nawilżającej jest przywrócenie odpowiedniego stopnia nawilżenia nawet najbardziej wysuszonym i zniszczonym włosom. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu włosy napierają promiennego blasku i odzyskują zdrowy wygląd.

 

Terapia jest przeznaczona zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Z jej dobroczynnego wpływu może skorzystać każdy niezależnie od stanu osłabienia włosów oraz ich długości.

 

Zabieg Odbudowa włosów z Joico K-pak – Efekty

Zabieg jest odpowiedzią na problemy kobiet z włosami, takie jak silne zniszczenie, puszenie, łamliwość, przesuszenie, mała podatność na układanie.

Z takimi objawami każdego dnia boryka się ponad 80% kobiet, których włosy każdego dnia są narażane na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie słoneczne, silny wiatr, chlor, nieodpowiednie kosmetyki, stylizacja na gorąco bez wcześniejszego zabezpieczenia włosów.

To wszystko prowadzi do znaczących uszkodzeń i uciążliwych problemów, do rozwiązania których potrzeba konkretnych działań.

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to skuteczna metoda na odbudowę i scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych, będących naturalnym spoiwem i stanowiących strukturę włosów.

odbudowa włosów salon fryzjerski lalamed

Zabieg Odbudowa włosów z Joico K-pak gwarantuje:

  • zdrowie i integralność struktury włosów na całej długości
  • odpowiedni poziom nawilżenia
  • scalenie końcówek
  • silny połysk
  • jedwabistą gładkość
  • dużą podatność na układanie
  • zabezpieczenie włosów przed zabiegiem koloryzacji i rozjaśniania
  • przedłużenie trwałości koloru włosów po koloryzacji
  • podkreślenie skrętu w przypadku włosów kręconych

 

Odbudowa włosów z Joico K-PAK – gdzie wykonuje się zabieg na Białołęce? 

Na Odbudowa włosów z Joico K-PAK zapraszamy do naszego salonu Urody LaLa- Med zlokalizowanego w dzielnicy Białołęka ul. Berensona 13.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki 

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

 Odbudowa włosów z Joico K-PAK

01 maja 2020
Odbudowa włosów z Joico K-PAK salon  fryszerski lalamed Białołęka
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon