fryzjer damski Białołęka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+48 22 308 53 53 

logo lala-med

Kompleksowy salon

Zapoznaj się z naszą ofertą

To nie tylko salon urody. To salon dla Twojej duszy i umysłu.

Fryzjer damski czy męski?


- kompleksowe usługi fryzjerskie od koloryzacji, przez strzyżenie, aż po modelowanie

Strzyżenie damskie i męskie różnią się od siebie wymagając od fryzjera innych umiejętności oraz całkowicie odmiennego podejścia. Nasz Instytut Urody zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych fryzjerów i stylistów włosa, specjalizujących się w fryzjerstwie damskim i męskim. Czeka tu na Ciebie wyspecjalizowany we włosach długich i półdługich fryzjer damski oraz doświadczony fryzjer męski i barber.

 

Odbudowa włosów z Joico K-PAK

 

Problemem wielu Naszych Klientek i Klientów są osłabione i zniszczone włosy, które poprzez codzienne stylizowanie przejawiają tendencje do wypadania, łamania się czy rozdwajania. Kiedyś jedynym lekarstwem na osłabione włosy było ich obcięcie, dzisiaj w Instytucie LaLa-Med Białołęka problem osłabionych włosów rozwiązujemy przy użyciu specyfików Joico K-PAK.

 

Jak to działa?

 

Terapię odbudowy włosa rozpoczynamy od gruntownego oczyszczenia włosów i skóry głowy jednym z szamponów K-PAK o potrójnym działaniu. Szampon nie tylko skutecznie usuwa codzienne zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, ale przede wszystkim pozwala usunąć trudne do zmycia podczas tradycyjnego mycia głowy resztki produktów do stylizacji włosów oraz osady mineralne. Na oczyszczone włosy nakładamy specjalną odżywkę, której zadaniem jest przygotowanie włosów do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych poprzez przywrócenie ich prawidłowego pH i wygładzenie ich powierzchni. Kolejnym krokiem jest głęboka odbudowa struktury włosa kuracją proteinową. Dogłębna odbudowa włosa jest możliwa dzięki działaniu aż dziewiętnastu aminokwasów, które wnikają głęboko w strukturę każdego włosa i odbudowują jej zniszczone lub uszkodzone fragmenty. Ostatnim zabiegiem pielęgnacyjnym w ramach oferowanej kuracji Joico K-PAK jest intensywne nawilżenie. Zadaniem terapii nawilżającej jest przywrócenie odpowiedniego stopnia nawilżenia nawet najbardziej wysuszonym i zniszczonym włosom. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu włosy napierają promiennego blasku i odzyskują zdrowy wygląd.

 

Terapia jest przeznaczona zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Z jej dobroczynnego wpływu może skorzystać każdy niezależnie od stanu osłabienia włosów oraz ich długości.

 

Fryzjer Białołęka

 

Klientki oraz klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z profesjonalnych usług fryzjerskich zapraszamy do Instytutu Urody LaLa-Med Białołęka. W instytucje czekają na Ciebie fryzjerzy z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, których wiedza i umiejętności zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

 NIOXIN SCALP RENEW

Zabieg polega na połączeniu dermabrazji i aktywnej pielęgnacji skóry głowy. Wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy poprzez działanie na skórę głowy, co jest podstawą zdrowych włosów, które stają się mocniejsze i gęstsze. Zabieg dermabrazji „NIOXIN” to unikalny, innowacyjny „peeling do skóry głowy”, który delikatnie złuszcza naskórek, oczyszcza, odblokowuje mieszki włosowe oraz wzmacnia włosy. Przyspiesza regenerację skóry głowy do 34%, pomagając odnowić i odbudować jej witalność, dzięki czemu korzystnie wpływa na wygląd i porost włosów. Zabieg jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Zalecany co 4-6 tygodni w celu utrzymania optymalnego środowiska skóry głowy.

Oferta