LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

 

PLASMA COMPLEX®

Terapia łącząca terapię fibryną bogatopłytkową I-PRF i fibryną strukturalną S-PRF.Zabieg Plasma Complex polega na pozyskaniu z krwi własnej pacjenta (podczas dwóch osobnych odwirowań) dwóch frakcji fibryny: komórkowej z hematopoetycznymi komórkami macierzystymi oraz fibryny strukturalnej Fibryna strukturalna tworzy tymczasowy stelaż dla nowo tworzonej tkanki, natomiast fibryna komórkowa dostarcza komórki macierzyste, czynniki wzrostu, cytokiny oraz leukocyty, niezbędne do odbudowy tkanki.Czas potrzebny na wykonanie zabiegu Plasma Complex, to ok. 45 minut .

 

Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegu ?

Po zabiegu możemy spodziewać się wzrostu napięcia skóry, lepszej sprężystości, odczucia wypełnienia. Przywracamy skórze lepszą gęstość, prawidłowe odżywienie i ukrwienie skóry. Wypełniają się ubytki tkankowe w skórze, wypłycają się zmarszczki, blizny, np. po trądziku, po oparzeniach.Dzięki procedurze Plasma Complex stymulujemy proces zanikania rozstępów, możemy zmniejszyć efekt tzw. pomarańczowej skórki – cellulitu.

 

Czy trzeba powtarzać zabieg? Jeśli tak, to jak często ?Jak długo utrzymuje się efekt ?

Zabieg wymaga powtórzeń, zalecane jest wykonanie 3 zabiegów w odstępach 4-tygodniowych.Efekt lepszego napięcia, wypełnienia i sprężystości skóry widoczny i odczuwalny jest już po pierwszym zabiegu Plasma Complex. Pełen efekt przebudowy i odbudowy tkanki skórnej osiągamy po kilku miesiącach.Jest to efekt długotrwały, ponieważ zabieg Plasma Complex stymuluje przebudowę wszystkich warstw tkanki skórnej. Dlatego kolejny zabieg po serii 3 zabiegów wykonujemy raz na pół roku.

 

Concentrated growth factor – CGF

Zabieg na bazie pozyskiwania koncentratu czynników wzrostu i mezenchymalnych komórek macierzystych z krwi w specjalistycznym separatorze komórkowym.

 

ODNOWA NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Metoda CGF to jedna z najnowszych metod regeneracyjnych skóry z wykorzystaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu. Są one pozyskiwane z krwi obwodowej pacjenta. W specjalnie opracowanym separatorze komórkowym, uzyskujemy preparat z wyjątkowo silnie skoncentrowanymi komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu, odpowiedzialnymi za złożone procesy regeneracyjne.

Metoda pozwala nam przeprowadzać terapię na dwa sposoby – klasycznie w formie mezoterapii lub też tworzyć specjalny „żel”, który stopniowo uwalnia do skóry cenne czynniki, co zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację procesów odnowy tkanki.

W efekcie zabiegów następuje stymulacja syntezy kolagenu, naczyń krwionośnych, skóra zmuszona do samoregeneracji staje się elastyczna, gładka, zyskuje świeży wygląd i młodzieńczą witalność.

 

WSKAZANIA

 • leczenie – oparzeń, ran, blizn

 • rewitalizacja okolic intymnych

 • leczenie wypadania włosów, łysienia

 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk, dekoltu

 • leczenie wiotkości skóry twarzy i ciała

​​​​​​​

EFEKTY

 • regeneracja i odżywienie skóry

 • widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry

 • poprawa kolorytu i struktury skóry

 • zwiększenie elastyczności i jędrności skóry

 • redukcja zmarszczek

 • zmniejszenie wypadania włosów

 

Jest to idealny zabieg dla osób które chcą wdrożyć profilaktykę starzenia skóry, i chcą korzystać z jak najbardziej naturalnych zabiegów medycznych.

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 4-6 tygodni/ 1 x rok

 

PLASMA COMPLEX®

28 października 2020
 COMPLEX® lala-med clinic biłołeka
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon