+48 22 308 53 53 

logo lala-med

Kompleksowy salon

Powiększanie ust - podkreślamy naturalne piękno

 

powiększanie ust Białołęka

 

Wydatne i wyraźnie zarysowane usta to marzenie praktycznie każdej kobiety. Ale lęk przed skalpelem lub nienaturalnym efektem, jaki może przynieść chirurgiczne powiększanie ust skutecznie studzą nasz zapał i sprawiają, że realizację marzenia o tej drobnej korekcie wyglądu nieustannie odwlekamy w czasie. Całkowicie z resztą niepotrzebnie.

Profesjonalnie wykonane powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego to zabieg małoinwazyjny, który przynosi subtelne, acz zauważalne efekty. Prawidłowo wykonany zabieg modelowania ust kwasem spowoduje podkreślenie naturalnego obrysu ust oraz ujędrnienie warg. W razie potrzeby osoba przeprowadzająca zabieg może wykorzystać zastrzyki z kwasem do ewentualnej korekcji asymetrii ust. Dodatkową zaletą, jakie niesie za sobą powiększenie ust jest redukcja zmarszczek mimicznych, dzięki czemu uzyskujemy efekt natychmiastowego odmłodnienia.

 

Czy zabieg można wykonać w dzielnicy Białołęka?

 

Na profesjonalne powiększanie ust zapraszamy do Instytutu Urody LaLa-Med Białołęka. W Instytucie nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości dotyczące zabiegu, a także pielęgnacji okolic ust w okresie rekonwalescencji po zabiegu.

 

W zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu efekt zabiegu utrzymuje się przez okres od 6 do 12 miesięcy od iniekcji kwasu. W celu przedłużenia efektu zaleca się wizytę kontrolną w Instytucie. Podczas kontroli nasz specjalista oceni, czy zabieg należy powtórzyć, jednocześnie określając zalecaną dawkę kwasu.