LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów wyszczuplających wykonasz w naszym salonie LaLa-Med na Białołęce

 

Pożegnaj cellulit razem z nami! LaLa-Med Instytut Urody na Białołęce. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientek i klientów Instytut Urody LaLa-Med oferuje profesjonalne zabiegi na ciało. Nasza oferta to innowacyjne zabiegi wyszczuplające oraz odmładzające, dzięki którym każdy może się poczuć w swojej skórze jeszcze lepiej.

 

Największą popularnością wśród klienteli naszego instytutu cieszą się zabiegi wyszczuplające, które skutecznie pomagają w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. W ofercie zabiegów wyszczuplających czekają na Państwa m.in.: lipoliza iniekcyjna, masaż próżniowy, endermologia  :  Body Health i Icoone oraz zabiegi wykorzystujące właściwości fal radiowych do walki z cellulitem. Równie popularne są nasze zabiegi upiększające na ciało, w ramach których możesz skorzystać ze skutecznego sposobu na redukcję zbędnego owłosienia laserem diodowym . Depilacja Laserowa wykonujemy Laserem Light Sheer Duet oraz serii innowacyjnych zabiegów odmładzających, wśród których prym wiedzie w ostatnim czasie mezoterapia osoczem bogatopłytkowym znana powszechnie jako wampirzy lifting.

 

Cellulit - skąd się bierze?

Jak określić stopnie cellulitu?Jeśli twój cellulit widać z daleka, prawdopodobnie osiągnął już zaawansowany stopień. A może dopiero wyczuwasz grudki pod skórą? Określ swój stopień cellulitu w prosty i szybki sposób. Podpowiadamy, jak zrobić to w domu i które zmiany wprowadzić w zależności od rozmiaru pomarańczowej skórki.

 

Czym jest cellulit, jak powstaje?

Cellulit najczęściej pojawia się na piersiach, brzuchu i udach. W miejscach, w których występuje, struktura skóry jest grudkowa, pomarszczona i włóknista, dlatego też cellulit zyskał miano "pomarańczowej skórki". Jego rozmiar oraz wygląd zależą od stopnia zaawansowania.

Im wyższy stopień cellulitu, tym gorzej dla jego posiadaczki, ponieważ trudniej z nim walczyć w zaawansowanym stadium. Kiedy jest już wyraźnie widoczny i towarzyszy mu nadwaga, niestety należy zaliczyć go do chorób. Dzieje się tak, ponieważ cellulit jest bezpośrednio powiązany z tłuszczem, a objawy rosną wraz z jego ilością w organizmie. Tworzy się u większości kobiet, z przewagą u pań otyłych lub takich, u których tkanka tłuszczowa gromadzi się w dolnych partiach ciała.

Grudki widoczne pod skórą to powiększone adypocyty - komórki tłuszczowe. Kiedy się powiększają, uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne znajdujące się blisko nich. Przez to krążenie jest gorsze, gorzej działa przemiana materii w komórkach, słabiej przyswajają tlen i składniki odżywcze - znacznie wolniej usuwane są z nich toksyny, czyli uboczne produkty tego procesu. W konsekwencji nieusunięte toksyczne resztki i woda zalegają w tkankach.

Z medycznego punktu widzenia cellulit to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, gdzie grudki tłuszczu modelują między sobą puste przestrzenie, w których zbiera się woda oraz produkty przemiany materii. Następnie w danym miejscu pojawia się obrzęk prowadzący do powikłań z ukrwieniem. Organizm stara się zachować tłuszcz "na później" (w przypadku kobiet na okres ciąży), dlatego tak trudno walczyć z tą przypadłością.

 

Przyczyny powstawania cellulit

 • brak ruchu i siedzący tryb życia,
 • nadmiar cukru i soli w diecie,
 • przewaga estrogenów przy niedoborze progesteronu,
 • problemy z krążeniem,
 • noszenie zbyt obcisłych ubrań,
 • nałogowe palenie papierosów,
 • wady postawy (skrzywienie kręgosłupa zaburza krążenie krwi w nogach).

 

Jak określić stopień cellulitu?

 • Pierwszy stopień cellulitu nie jest bardzo widoczny. Żeby go określić, ściśnij dwoma palcami płat skóry na brzuchu lub na górnej części ud. Jeśli skóra robi się lekko grudkowa, jest to pierwszy stopień.
 • Drugi stopień cellulitu sprawdza się tak samo jak pierwszy, jednak skóra po ściśnięciu wygląda jak pomarańczowa skórka, a przy dotyku tego miejsca możesz odczuwać lekki ból.
 • Trzeci stopień cellulitu jest już widoczny bez ściskania, a grudki mają większą objętość. Na całej powierzchni występowania skóra w głębszych warstwach jest nierównomiernie pofałdowana (nie mylić z pomarszczoną).
 • Czwarty stopień cellulitu to moment, kiedy skóra wręcz trzęsie się z nadmiaru pofałdowań. Grudki podczas dotykania bardzo bolą, są łatwo wyczuwalne już przy delikatnym dotyku dłonią.

 

Jak dzielić cellulit?

 • Cellulit wodny - pojawia się najwcześniej. Jeśli ściśniesz fałdy skóry palcami, pojawia się nierówna powierzchnia, widać nieznaczne opuchlizny. Na tym etapie pomoże właściwa gimnastyka.
 • Cellulit tłuszczowy - skóra pokryta jest zagłębieniami, wyczuwalnymi grudkami i drobnymi guzkami. Komórki tłuszczowe są powiększone. Trzeba poświęcić znacznie więcej wysiłku, by go zwalczyć. Sposoby na cellulit tłuszczowy to ruch i intensywnie działające kosmetyki.
 • Skóra materacowa – liczne guzki i zagłębienia są bardzo dobrze widoczne. Niedokrwiony, pobrużdżony obszar jest coraz większy. Skóra może mieć w tych miejscach obniżoną temperaturę. Te zmiany są nieodwracalne, można je tylko zahamować. Gdy do nich doprowadzimy, nie pomoże nam już nawet lekarz medycyny estetycznej.

zabiegi na cellulit w lalamed Białołęka

Jak walczyć z cellulitem?

Pamiętaj, że im wcześniej zaczniesz wprowadzać w życie małe zmiany, tym szybciej pozbędziesz się cellulitu LaLa-Med Instytut Urody dysponuje szeroką oferta zabiegów na ciało:

 

Zabieg Body Health to nieinwazyjna metoda terapii próżniowej dająca widoczne efekty w zwalczaniu cellulitu. Masaż próżniowy zmniejsza cellulit (we wszystkich stadiach) oraz walczy z miejscową otyłością. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych zabiegowi.

 

Zabieg Icoone to metoda pielęgnacji i leczenia skóry, która działa kompleksowo – pomaga pozbyć się cellulitu, obrzęków, blizn i wiotkiej skóry, zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej, odmładza. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne urządzenie, które oferuje szereg różnych programów działania i dopasowanych do nich głowic. Mogą być one dobrane w zależności od oczekiwanego efektu. Warto przy tym wskazać, że zabieg może odbywać się nie tylko na ciele, ale również na twarzy, gdy wymaga ona modelowania.

 

Zabieg Lipolizy Iniekcyjnej przy pomocy lipolizy można usuwać nadmiar tłuszczu z różnych rejonów ciała, ale nie tylko. Iniekcje stosowane mogą być także do redukowania cellulitu, korekty ewentualnych nierówności pozostałych po liposukcji czy nawet do usuwania łagodnych zmian nowotworowych, jakimi są tłuszczaki.

 

Zabieg RF - Fale Radiowe ( Termolifting ) W trakcie zabiegu na skutek działania fali radiowej wytwarza się ciepło endogenne i następuje selektywne ogrzanie tkanek. Włókna kolagenowe ulegają natychmiastowemu skurczeniu, a następnie napięciu, co pobudza ich funkcję regeneracji.Dzięki temu zwiększa się elastyczność skóry, następuje poprawa owalu twarzy. Zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu. W zabiegach na ciało zachodzi zjawisko termolipolizy, stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. Skóra odzyskuje jędrność widocznie wygładza się jej struktura. Idealny zabieg ujędrniający po ciąży i odchudzaniu.

 

Białołęka i okolice

Ze względu na lokalizację salonu do skorzystania z oferty zabiegów na ciało zapraszamy przede wszystkim Klientki oraz Klientów zamieszkałych w dzielnicy Białołęka oraz najbliższej okolicy. W Instytucie Urody LaLa-Med czeka na Ciebie nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z wiedzą oraz bogatym doświadczeniem naszych specjalistów pozwala uzyskać odczuwalne efekty już po pierwszym zabiegu.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki 

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

Pożegnaj cellulit razem z 
LaLa-Med 

20 października 2018
Zabiegi na ciało i cellulit Białołęka lalamed.pl
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon