LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka
Manicure IBX SYSTEM – Sposób Na Zniszczone Paznokcie Jest innowacyjnym zabiegiem dającym wyjątkowe efekty posiadaczkom słabych, zniszczonych paznokci. Doskonale sprawdza się pod manicure żelowy oraz na naturalne paznokcie. Innowacyjny preparat
  Manicure i pedicure Odpryśnięty lakier? Pęknięty paznokieć? Przesuszone skórki? Zadbane dłonie i piękne paznokcie są wizytówką człowieka, niezależnie od tego, czy należą do kobiety czy mężczyzny. Dlatego do skorzystania z

Pielęgnacja paznokci manicure/pedicure

Zdrowe, zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety bez względu na wiek. Dłonie, które zawsze są odsłonięte i narażone na działanie czynników zewnętrznych jak wiatr, zimno, słońce, zanieczyszczenia środowiska oraz substancje chemiczne i detergenty, potrzebują odpowiedniej, profesjonalnej pielęgnacji. W ofercie salonu kosmetycznego LaLa-Med znajduje się przedłużanie paznokci oraz nadbudowa baza proteinowa, manicure hybrydowy, manicure klasyczny, manicure japoński, manicure z IBX System, manicure z odżywką oraz parafina, peeling i masaż dłoni.

Pielęgnacja stóp powinna być wykonywana regularnie przez cały rok. Prawidłowe opracowanie płytki paznokciowej oraz pięt zapobiega problemom w postaci wrastających paznokci czy pękających pięt. W ofercie salonu kosmetycznego LaLa-Med jest pedicure hybrydowy, pedicure klasyczny, Pedicure z IBX System, pedicure z odżywką oraz peeling i masaż stóp.

Nasz salon kosmetyczny LaLa-Med wyróżnia się przestrzeganiem rygorystycznych zasad higieny i zaleceń sanepidu dotyczących wdrażaniu procedur higienicznych.  W trosce o bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu manicure i pedicure używane są w większości artykuły jednorazowe, a narzędzia wielorazowego użytku poddawane są sterylizacji w autoklawie medycznym. Pracujemy na narzędziach i preparatach najwyższej jakości.

 

Prowadzimy indywidualne - bezpłatne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki w gabinecie kosmetycznym LaLa - Med  Instytutu Urody , Białołęka ul. Berensona 13

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

 

Opis zdobień paznokci

Są takie dni w których każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo. Czasem są to ważne uroczystości jak np. ślub, a czasem zwykła chęć poprawy humoru. Pomimo, że najczęściej klientki wybierają klasyczne malowanie paznokci, to jednak w ostatnich latach do łask wraca zdobienie paznokci. W naszym gabinecie kosmetycznym staramy się spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo następujące metody stylizacji paznokci:

 

OMBRE

Metoda zdobienia paznokci polegająca na cieniowaniu dowolnie dobranych kolorów, w których przejście z koloru podstawowego na kolejny jest praktycznie niewidoczne. Ombre może być wykonane poprzecznie, podłożenie, na ukos, oraz na samej końcówce paznokcia.

BABY BOOMER

Metoda zdobienia paznokci powszechnie uważana za nowoczesną alternatywę frencha. Polega na wycieniowaniu końcówki paznokcia w kolorze białym lub mlecznym, który przechodzi w kolory jasne zbliżone z naturalnym kolorem płytki paznokciowej. Efekt jest olśniewający, niezwykle estetyczny i schludny.

SUGAR EFFECT

Czyli efekt tzw. paznokci kandyzowanych. Podczas stylizacji wybrany, malowany żelem wzór zostaje pokryty pudrem akrylowym, a następnie utwardzony w lampie LED.

METAL MANIX

To tzw. efekt lustra, podczas zabiegu na przedłużone paznokcie aplikuje się specjalny, zironizowany pyłek (złoty lub srebrny), który po dokładnym wmasowaniu w paznokieć pozwala uzyskać efekt jednolitej tafli lustra. Paznokcie zdobione tą metodą są niezwykle spektakularne.

CHAMELEON EFFECT

Jest to najnowsza metoda zdobnictwa, polegająca na wmasowaniu w płytkę paznokciową specjalnego pyłu (w rozmaitej gamie kolorystycznej), która poza efektem jednolitej, lustrzanej tafli zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Powstała w ten sposób stylizacja paznokci sprawia, że wyglądają niezwykle elegancko i luksusowo.

SWETEREK

Jest trójwymiarową metodą zdobienia paznokci, polegającym na imitowaniu wzorów znanych właśnie ze swetrów. Tego typu zdobienia są popularne zazwyczaj w sezonie zimowym, toteż stylizację wykonuje się na jasnych, pastelowych kolorach.

SWAROVSKI CRYSTALS

W ostatnich czasach zdobienie paznokci prawdziwymi kamieniami Swarovskiego stało się niezwykle popularną metodą zdobienia i stylizacji  paznokci. Ta dość ekstrawagancka i luksusowa stylizacja polega na wklejeniu w przedłużony paznokieć dowolną ilość kamieni. Do wyboru mamy wiele rozmiarów i kolorów, zatem możliwości zdobienia za pomocą kamieni Swarovskiego są nieograniczone.

MARMUR

Jest abstrakcyjną metodą stylizacji paznokci polegającym na malowaniu i rozdmuchiwaniu pęknięć paznokcia w różnych miejscach, z wykorzystaniem kilku kolorów dających do złudzenia wzór podobny do tego, znajdowanego np na marmurze. Efekt końcowy jest niezwykle ciekawy i coraz chętniej wykorzystywany przez stylistów.

ONE STROKE

Jest metodą malowania paznokci z wykorzystaniem farbek akrylowych. Dzięki zastosowaniu równego rodzaju pędzelków i technik z łatwością można namalować na paznokciach wzory kwiatowe, pejzaże czy też twarze postaci z kreskówek.

CAT EYE

Jest metodą, do której niezbędne jest wykorzystanie lakierów lub żeli magnetycznych. Dzięki zastosowaniu magnesu możemy w różnych płaszczyznach wytarzać mieniącą się smugę do złudzenia przypominającą kocie oko.

NAIL TATTOO

Jest idealną metodą dla Pań, które dysponują dość skromnym czasem, a pragną posiadać piękne, malowane paznokcie. Zastosowanie różnego rodzaju tatuaży wodnych pozwala na błyskawiczne zdobienie płytki paznokci dający niesamowity efekt. Różnorodność tego typu wzorów pozwala na dobór obrazka zgodnego z gustem każdej klientki.

Stylizacja Paznokci

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń:

+48 (22) 308 53 53

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

lalamed.pl salon urody Białołęka
logo lalamed.pl salon urody Białołęka
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon