LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

 

Tca-Kojico Clay Peel.

Zabieg intensywnie wybielający Rhonda Allison to połączenie wysokiej jakości składników aktywnych silnie wybielających z jednoczesnym działaniem hamującym na tyrozynazę w celu zmniejszenia możliwych przebarwień po zabiegu.Zabieg przeznaczony na takie problemy, jak:przebarwienia typu hiperpigmentacje, ostudy po ciążowe przebarwienia po słoneczne lub powstałe w wyniku zmian hormonalnych.

Preparaty:

Prepeel Salicylic Solution - mieszanina kwasu TCA 15%, kwasu salicylowego 15%, kwas mlekowy 20%, kwas azelainowy 25%, o działaniu: antyseptycznym, antybakteryjnym, wygładza zmarszczki i poprawia gęstość skóry.

 

Peeling Kojicol Clay TCA - kwas L-mlekowy 10%; TCA 15%; kojowy 6%; rezorcynol 5%, ekstrakt z alg z Morza Czerwonego Chondrus Crispus o silnych właściwościach wybielających oraz antyoksydacyjnych oraz Lipoaminokwas antagonista hormonu melanotropowego MSH. Kojic Clay TCA zmniejsza przebarwienia, pobudza wzrost prawidłowej meliny w skórze, uszczelnia naczynia, powoduje silne złuszczanie z jednoczesnym działanie antybakteryjnym.

 

Vitamin A+peptide peel -to silnie skoncentrowany 10% , kompleks tripeptydów i 100% L-Carnityny. Działa uszczelniająco po głębokim peelingu, przyspiesza regenerację i zwiększa nawilżenie w trakcie eksfoliacji, oraz intensyfikuje proces złuszczania.

 

Regeneracja po zabiegu od 7-14 dni. Widoczne efekty po jednorazowym zabiegu, który może być powtórzony po roku lub 6 miesiącach.

 

Gwarancję skutecznego usunięcia przebarwień zapewnia zastosowanie produktów po zabiegowych tj. Growth Factor Serum, Regenerating Cream oraz Brightening żel.

Cena zabiegu twarz i szyja 260 zł

 

Białołęka – gdzie wykonuje się zabiegi z Kojico Clay Peel?

Na zabiegi z Kojico Clay Peel. zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego zlokalizowanego w dzielnicy Białołęka ul. Berensona 13.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki 

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

Tca - Kojico Clay Peel

21 kwietnia 2020
lala-med
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon