LaLa-Med Clinic

LaLa-Med

logo lalamed instytut urody i medycyny estetycznej białołęka

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowy efekt wygładzenia.

Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość naturalnego kwasu hialuronowego, co powoduje zwiotczenie skóry.

 Dzięki działaniu kwasu hialuronowego, który nawilża i nadaje objętość, wypełniacze wygładzają zmarszczki, modelują wargi i poprawiają kontur twarzy. Wiąże on wodę w skórze podnosząc jej powierzchnię poprzez wypełnienie objętości tkanki, co nadaje jej na nowo jędrność.

W naszym Instytucie Urody  i Medycyny Estetycznej LaLa-Med na Białołęce

Dysponujemy najlepszymi preparatami kwasu hialuronowego (Juvaderm, Surgiderm, Stylage, Restylane,)

Kwas hialuronowy idealnie wypełnia fałdy nosowo - wargowe, zmarszczki dookoła ust, zmarszczki na policzkach, koryguje opadające kąciki ust. Kwas hialuronowy powoduje, że skóra odzyskuje sprężystość, znikają zmarszczki i twarz odzyskuje młody wygląd. Wykorzystywany jest również do konturowania ust, powiększania ich objętości, wolumetrycznego liftingu twarzy, uzupełniania konturów twarzy.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu maleńkich porcji żelu w skórę przy pomocy bardzo cienkiej igły. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i trwają około 30 minut. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie, swędzenie, przebarwienie. Objawy ustępują po 2 - 4 dniach. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

Coraz lepsze wyniki w wygładzaniu zmarszczek na twarzy dają techniki łączone: toksyna botulinowa w połączeniu z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego.

Zastosowanie botox- a następnie po tygodniowej przerwie, wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, znacznie wydłuża efekty utrzymywania się samego wypełniacza w okolicy gdzie występuje duża dynamika mięśni twarzy. Dzieje się tak, ponieważ Botox relaksując mięśnie w okolicy podania, hamuje jednocześnie ich negatywny wpływ na degradację struktury znajdującego się obok preparatu wypełniającego.

 

Produkty STYLAGE – zastosowanie w zabiegach estetycznych w Instytucie Urody LaLa-Med na Białołęce

Seria preparatów StylAge produkowana jest we francuskich laboratoriach i jest linią wypełniaczy opartych na kwasie hialuronowym z dodatkiem naturalnych antyoksydantów. Firma Vivacy, która wypuściła gamę produktów StylAge to przedsiębiorstwo skupiające osoby specjalizujące się w produkcji wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu stworzyli firmę będącą współcześnie wiodącym dystrybutorem produktów na bazie kwasu hialuronowego. Proponują innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, powszechnie wykorzystywane w produktach medycyny estetycznej. Gama produktów z serii StylAge składa się z preparatów przeznaczonych do mezoterapii, korekcji zmarszczek oraz produktów mających na celu wymodelowanie i wypełnienie ust. Firma bryluje na polskim rynku od ponad 8 lat, zdobywając prestiżowe wyróżnienia i nagrody w dziedzinie dermatologii estetycznej, a każdy z produktów należących do linii StylAge posiada certyfikat jakości ISO oraz CE. Zaletą serii StylAge jest bezpieczeństwo stosowania produktów i ich dobra tolerancja, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi i dlatego nasz gabinet medycyny estetycznej  LaLa-Med zaufała i stosuje preparaty na bazie kwasu hialuronowego StylAge.

Technologia IPN-Like

StylAge jest pierwszą serią innowacyjnych produktów z wykorzystaniem technologii IPN-Like, która polega na wzajemnym przenikaniu się sieci kwasu hialuronowego. Zaletą takiego zastosowania jest zwiększona elastyczność produktów, która ułatwia wypełnienie nawet głębokich zmarszczek bez ryzyka migracji preparatu. Produkty z linii StylAge mają formę lepkiego jednofazowego żelu, który może być stosowany niezależnie od głębokości iniekcji i zapewnia naturalny efekt wypełnienia i wygładzenia skóry. Optymalna gęstość wiązań chemicznych w preparacie sprawia, że ilość zastosowanej substancji sieciującej została zmniejszona. Dzięki takiemu rozwiązaniu okres działania preparatów i efekty po zabiegu z użyciem produktów linii StylAge utrzymują się na skórze dłużej i są trwalsze. Produkty serii są łatwe w aplikacji i równomiernie rozchodzą się w skórze właściwej pozostawiając naturalny efekt gładkiej i odżywionej skóry. Z upływem czasu preparaty ulegają całkowitemu wchłonięciu, nie pozostawiając żadnych zgrubień i nierówności.

StylAge S

StylAge S to elastyczny preparat z serii kosmetyków StylAge, występujący w formie żelu na bazie kwasu hialuronowego i antyoksydantów. Preparat dostępny jest w dwóch wariantach, jeden z zawartością środka przeciwbólowego – lidokainy, a drugi jej pozbawiony. Produkt przeznaczony jest do korekcji bruzd i powierzchownych zmarszczek i cieni po oczami. Preparat jest wprowadzany w skórę właściwą i ma na celu jej wypełnienie i wymodelowanie. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, a skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i odżywiona, a rezultaty długotrwale utrzymują się na skórze.

 

StylAge M

StylAge M to preparat na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego i mannitolu, który jest odpowiedzialny za niwelowanie działania wolnych rodników i minimalizuje ryzyko wystąpienia siniaków i obrzęków związanych z iniekcją produktu. Preparat dostępny jest w dwóch wariantach, jeden z zawartością środka przeciwbólowego – lidokainy, a drugi jej pozbawiony. Żel wykorzystywany jest w zabiegach medycyny estetycznej i ma na celu wypełnienie średnich i głębokich zmarszczek, bruzdy nosowo-wargowej, zwiększenie objętości ust, skorygowanie lwiej bruzdy, lifting czubka nosa, korekcję policzków czy zmianę kształtu płatków usznych. Efekty po zabiegu z użyciem preparatu Style M są natychmiastowe, skóra jest wypełniona i odżywiona, a rezultaty utrzymują się na skórze do kilku miesięcy.

 

StylAge L

Produkt StylAge L to preparat z serii StylAge występujący w formie żelu na bazie usieciowanego kwasy hialuronowego z dodatkiem mannitolu i czyli substancji odpowiedzialnej za niwelowanie działania wolnych rodników i minimalizującej ryzyko wystąpienia siniaków i obrzęków związanych z iniekcją produktu. StylAge L przeznaczony jest do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd oraz niwelowania fałd skórnych w okolicach brody, linii marionetki, bruzd nosowo-wargowych, a także wypełnienie wierzchniej części dłoni. Preparat dostępny jest w dwóch wariantach, jeden z zawartością środka przeciwbólowego – lidokainy, a drugi jej pozbawiony. Wstrzykiwany jest w głęboką warstwę skóry właściwej, wypełniając jej tkanki. Długość utrzymywania się efektów zależy od właściwości skóry oraz głębokości iniekcji.

 

StylAge XL

StylAge XL to preparat występujący w formie żelu na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem mannitolu i czyli substancji odpowiedzialnej za niwelowanie działania wolnych rodników i minimalizującej ryzyko wystąpienia siniaków i obrzęków związanych z iniekcją produktu. Stosowany jest w zabiegach  wolumetrii twarzy w celu odtwarzania kształtu policzków, korekcji owalu twarzy, odbudowy kości policzkowych i remodelingu brody. Preparat dostępny jest w dwóch wariantach, jeden z zawartością środka przeciwbólowego – lidokainy, a drugi jej pozbawiony. Głównym celem preparatu StylAge XL  jest poprawa owalu twarzy, jej korekcja objętościowa i wypełnienie. Efekt działania jest natychmiastowy i długotrwale utrzymuje się na skórze zapewniając  naturalny wygląd.

 

StylAge XXL

StylAge XXL to produkt pochodzący z serii StylAge, który ma formę żelu opartego na usieciowanym kwasie hialuronowym z dodatkiem mannitolu i czyli substancji odpowiedzialnej za niwelowanie działania wolnych rodników i minimalizującej ryzyko wystąpienia siniaków i obrzęków związanych z iniekcją produktu. Preparat dostępny jest w dwóch wariantach, jeden z zawartością środka przeciwbólowego – lidokainy, a drugi jej pozbawiony. Produkt StylAge XXL został stworzony z myślą o zmianie owalu twarzy oraz wypełnieniu dużych ubytków w obrębie kości jarzmowych i policzków. Efekty stosowania wypełniacza StylAge XXL są bardzo naturalne i długotrwale utrzymują się na skórze.

 

StylAge Special Lips

Produkt StylAge Special Lips występuje w formie żelu z usieciowanym kwasem hialuronowym, (opcjonalnie) chlorowodorkiem lidokainy i mannitolem dedykowany jest osobom pragnącym wymodelować i wypełnić usta oraz poprawić ich kontur, a także skorygować asymetrię. Mannitol jest odpowiedzialny za niwelowanie działania wolnych rodników i minimalizuje ryzyko wystąpienia siniaków i obrzęków związanych z wstrzykiwaniem produktu. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach, pierwszy z zawartością środka przeciwbólowego -lidokainy i drugi, który jest jej pozbawiony. W preparacie zawierającym środek przeciwbólowy lidokaina niweluje uczucie dyskomfortu w czasie iniekcji preparatu i zmniejsza jego bolesność. W celu uzyskania pełnych efektów zaleca się wykonanie jednego lub dwóch zabiegów, w zależności od miejsca korekcji, głębokości wstrzyknięcia preparatu oraz pożądanych efektów. Po zabiegu z użyciem StylAge Special Lips usta są wypełnione i nawilżone, uzyskują również naturalny kształt i większą objętość.

 

StylAge Hydro

StylAge Hydro to preparat z linii StylAge wykorzystywany w mezoterapii, którego zadaniem jest przeciwdziałanie przesuszeniu i zwiotczeniu skóry, przywrócenie jej optymalnego nawilżenia i zachowanie jędrności. Dzięki połączeniu nieusieciowanego kwasu hialuronowego i sorbitolu, który posiada silne właściwości przeciwutleniające produkt pomaga skórze zachować odpowiednie nawodnienie i odżywienie. Po zastosowaniu produktu widoczny jest natychmiastowy efekt nawilżenia, który długo utrzymuje się na skórze. W celu osiągnięcia jak najpełniejszego rezultatu zaleca się terapię StylAge Hydro, która obejmuje cztery zabiegi, wykonane w odstępie jednego tygodnia.

 

StylAge Hydro Max

StylAge Hydro Max to produkt z serii StylAge o silnym działaniu nawilżającym. Preparat ma formę żelu z silnie usieciowanym kwasem hialuronowym, który w połączeniu z substancją nawilżającą – sorbitolem przeciwdziała przesuszaniu i zwiotczeniu skóry. Efekt nawilżenia widoczny jest natychmiast po zastosowanym zabiegu, skóra staje się zdrowsza, bardziej odżywiona i nawilżona. Produkt polecany jest osobom, które spędzają dużo czasu w pomieszczeniach klimatyzowanych lub na słońcu. Efekt zastosowania produktu jest długotrwały, a działanie żelu zapewnia optymalną odbudowę struktury skórnej. W celu osiągnięcia jak najpełniejszego rezultatu zaleca się terapię StylAge Hydro Max, która obejmuje cztery zabiegi, wykonane w odstępie jednego tygodnia. Należy zwrócić uwagę na właściwie głęboką iniekcję preparatu, gdyż zbyt płytkie umiejscowienie go może prowadzić do powstania na skórze grudek.

Jak widać cała linia produktów Stylage ma bardzo szerokie zastosowania w zabiegach estetycznych, co sprawia że jest częstym wyborem wśród osób wykonujących konkretny zabieg jak i osób poddających się mu. Z uwagi na bardzo dobre rezultaty jest to produkt polecany w wielu salonach kosmetycznych w Polsce, a opinie o marce są niemal jednogłośne: rewelacyjna.

 

Juvederm® Voluma

To wyjątkowy preparat stworzony do przywracania objętości twarzy, zwłaszcza w okolicy policzków. Unikalna formuła preparatu Juvederm® Voluma zawiera skoncentrowany, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy o krótkich włókach, dzięki czemu: Dodatkową zaletą preparatu jest jego duża zdolność do liftingu tkanek. Duża zdolność zwiększania objętości przez preparat Juvederm ® Voluma pozwoli przywrócić utraconą objętość głębokich tkanek. Leczenie obszarunad kośćmi jarzmowymi pozwoli przywrócić objętość w okolicy jarzmowej i zapewnić zauważalny efekt liftingu w zakresie fałdów nosowo-wargowych. Doprowadzi to do powstania lepszego zarysu konturów twarzy. 

Jednym z efektów starzenia się jest utrata podskórnej tkanki tłuszczowej, która objawia się spłaszczeniem struktur twarzy ( utrata charakterystycznej dla osób młodych pełności oraz zaokrąglenia rysów twarzy). W miarę upływu czasu zachodzący proces resorpcji kości może doprowadzić do widocznego zmniejszenia objętości twarz

Bezoperacyjne konturowanie twarzy z użyciem kwasu hialuronowego

Nowość w Polsce ! Absolutny hit !  Juvederm® Voluma to nowy implant na bazie kwasu hialuronowego, przywraca objętość twarzy w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków. W naszym gabinecie wykonujemy Volumę od 2006 roku i wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich zabiegów. Efekty  Juvederm® Voluma są po prostu znakomite. Znacząco poprawia objętość twarzy, a w efekcie również jędrność skóry gdyż staje się ona bardziej napięta. W zależności od sposobu wstrzyknięcia i ilości użytego preparatu uzyskuje się bardzo dziś modne uwydatnienie kości policzkowych. Twarz sprawia wrażenie młodszej i wypoczętej.

Efekt estetyczny jest natychmiastowy, jednolity, bardzo naturalny i utrzymuje się przez ok. 12 - 18 miesięcy. Iniekcje produktu  Juvederm® Voluma mogą uzupełnić tradycyjny lifting twarzy.

 

Juvederm® Voluma umożliwia:

  • odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków w celu odmłodzenia wyglądu twarzy
  • uzyskanie efektu liftingu poprzez przywrócenie normalnej objętości w wyglądzie okolic skroniowych i policzkowych
  • uzyskanie trwałych i natychmiastowych efektów
  • umożliwia pacjentom odwracalność efektów zabiegów
  • Ponadto Juvederm® Voluma odżywia i nawilża skórę, poprawiając napięcie skóry i nadając jej gładkość.

Iniekcji produktu  Juvederm® Voluma nie wykonuje się w zmarszczki okolicy oka, "kurze łapki", na czole, między brwiami oraz pod oczami i w usta. Preparat zalecany do wypełniania policzków, kości policzkowych, skroni i podbródka

 

Białołęka – gdzie wykonuje się zabiegi z kwasem hialuronowy?

Na zabiegi z kwasem hialuronowym zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej Instytut Urody LaLa-Med zlokalizowanego w dzielnicy Białołęka ul. Berensona 13.

Prowadzimy indywidualne konsultacje dostosowane do każdej potrzeby klientki 

Szczegółowe informacje o zabiegach znajdą Państwo w sekcji Cennik

Wypełniacze - Kwas Hialuronowy

28 kwietnia 2020
kwas hialuronowy lala-med
lalamed google

Zadzwoń: +48 (22) 308 53 53  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

lalamed facebook
lalamed youtube
lalamed instagram

BeautySalon