22 lipca 2018
zabiegi z osocza Białołęka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+48 22 308 53 53 

logo lala-med

Kompleksowy salon

WYPEŁNIACZE KWAS HIALURONOWY

 

 

WYPEŁNIACZE KWAS HIALURONOWY

(JUVEDERM, SURGIDERM,SURGILIPS,ESTHELIS,RESTYLANPERFECTHA).  

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowy efekt wygładzenia.

 

Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość naturalnego kwasu hialuronowego, co powoduje zwiotczenie skóry.

 

Dzięki działaniu kwasu hialuronowego, który nawilża i nadaje objętość, wypełniacze wygładzają zmarszczki, modelują wargi i poprawiają kontur twarzy. Wiąże on wodę w skórze podnosząc jej powierzchnię poprzez wypełnienie objętości tkanki, co nadaje jej na nowo jędrność.

Dysponujemy najlepszymi preparatami kwasu hialuronowego (Juvaderm,Surgiderm,Perfecta,Restylane,Elevess,Beautical 2,Beautical5)

 

Kwas hialuronowy idealnie wypełnia fałdy nosowo - wargowe, zmarszczki dookoła ust, zmarszczki na policzkach, koryguje opadające kąciki ust. Kwas hialuronowy powoduje, że skóra odzyskuje sprężystość, znikają zmarszczki i twarz odzyskuje młody wygląd. Wykorzystywany jest również do konturowania ust, powiększania ich objętości, wolumetrycznego liftingu twarzy, uzupełniania konturów twarzy.

 

Zabieg polega na wstrzykiwaniu maleńkich porcji żelu w skórę przy pomocy bardzo cienkiej igły. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i trwają około 30 minut. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie, swędzenie, przebarwienie. Objawy ustępują po 2 - 4 dniach. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

Coraz lepsze wyniki w wygładzaniu zmarszczek na twarzy dają techniki łączone: toksyna botulinowa w połączeniu z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego.

Zastosowanie botox-ksu następnie po tygodniowej przerwie, wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, znacznie wydłuża efekty utrzymywania się samego wypełniacza w okolicy gdzie występuje duża dynamika mięśni twarzy. Dzieje się tak, ponieważ Botox relaksując mięśnie w okolicy podania, hamuje jednocześnie ich negatywny wpływ na degradację struktury znajdującego się obok preparatu wypełniającego.

 

 

SCULPTRA

kwas L-polimlekowy, zalecany pacjentom, którzy chcą odzyskać utraconą objętość twarzy lub wygładzić głębokie zmarszczki i zagłębienia w skórze.

Preparat Sculptra, po wprowadzeniu do skóry, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Efektem zwiększonej zawartości kolagenu w skórze jest zmniejszenie widocznych oznak starzenia się twarzy na skutek poprawy: sprężystości i gęstości tkanek, jędrności skóry, konturów twarzy, dzięki czemu wykazuje skuteczniejsze działanie wolumetryczne, uzupełnia ubytki objętości skóry, koryguje głębokie bruzdy i zmarszczki.Rezultat końcowy to długotrwały i naturalny efekt odmłodzenia twarzy

 

VOLUMA

Jednym z efektów starzenia się jest utrata podskórnej tkanki tłuszczowej, która objawia się spłaszczeniem struktur twarzy ( utrata charakterystycznej dla osób młodych pełności oraz zaokrąglenia rysów twarzy). W miarę upływu czasu zachodzący proces resorpcji kości może doprowadzić do widocznego zmniejszenia objętości twarzy

 

Bezoperacyjne konturowanie twarzy z użyciem kwasu hialuronowego

Nowość w Polsce ! Absolutny hit ! Voluma to nowy implant na bazie kwasu hialuronowego, przywraca objętość twarzy w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków. W naszym gabinecie wykonujemy Volumę od 2006 roku i wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich zabiegów. Efekty Volumy są po prostu znakomite.

 

Znacząco poprawia objętość twarzy, a w efekcie również jędrność skóry gdyż staje się ona bardziej napięta. W zależności od sposobu wstrzyknięcia i ilości użytego preparatu uzyskuje się bardzo dziś modne uwydatnienie kości policzkowych. Twarz sprawia wrażenie młodszej i wypoczętej.

Efekt estetyczny jest natychmiastowy, jednolity, bardzo naturalny i utrzymuje się przez ok. 12 - 18 miesięcy. Iniekcje produktu Voluma mogą uzupełnić tradycyjny lifting twarzy.

 

Voluma umożliwia:

 

• odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków w celu odmłodzenia wyglądu twarzy

• uzyskanie efektu liftingu poprzez przywrócenie normalnej objętości w wyglądzie okolic skroniowych i policzkowych

• uzyskanie trwałych i natychmiastowych efektów

• umożliwia pacjentom odwracalność efektów zabiegów

 

Ponadto VOLUMA odżywia i nawilża skórę, poprawiając napięcie skóry i nadając jej gładkość.

 

Iniekcji produktu Voluma nie wykonuje się w zmarszczki okolicy oka, "kurze łapki", na czole, między brwiami oraz pod oczami i w usta. Preparat zalecany do wypełniania policzków, kości policzkowych, skroni i podbródka